Novinky ze světa financí. Finanční poradce Lukáš Hanzlík

Lukáš Hanzlík

Ing. Lukáš Hanzlík

Více jak 5 let spravuji svým klientům jejich finance. Mou vizí není kvantita, ale kvalita a lidský přístup na profesionální úrovni. Mým dlouhodobým cílem je zvýšit finanční gramotnost a pomáhat klientům plnit jejich krátkodobé i dlouhodobé cíle a sny.


Domluvit schůzku

Novinky

Může to předznamenat další krizi?

Startovací knoflík další ekonomické krize leští v Itálii. Nikdo neví, kdy přesně a kdo přesně ho zmáčkne. Ale že na něj dojde, to začíná být docela jasné.

Celý článek

Stojí za přečtení

Stále více se mluví o tom, že každý z nás by měl mít pojištění odpovědnosti. Od 1.1.2014 (NOZ), je toto pojištění absolutní nutnost, pokud nechcete hradit škodu ze svých peněz. Proč?

Celý článek

Češi mají na běžných účtech přes 1 bilion korun

Zajímavá informace, ale co z toho? Více ve článku.

Celý článek

Pokud máte hypoteční úvěr, víte, jaké sankce a poplatky Vás potkají při předčasném doplacení?

Novela zákona o spotřebitelském úvěru prošla legislativním procesem a zákon o spotřebitelském úvěru byl dne 5.8. 2016 zveřejněn ve Sbírce zákonů. Znamená to, že zákon bude účinný od 1.12.2016 a trh úvěrů v České republice zažije několik podstatných změn. Pojďme se dnes podívat na jednu z nich, konkrétně na to, jak budou vypadat sankce za mimořádné splátky hypotéky a předčasné splacení hypotéky.

Celý článek

Ti z Vás, kteří nejsou mými klienty a máte hypoteční úvěr POZOR!

V roce 2018 ČNB a celý trh očekávají výrazný nárůst v oblasti sazeb úvěrů. Pokud někdo přemýšlíte o hypotéce, nebo se vám blíží konec fixačního období, ozvěte se. 
Refinancování až 3 roky dopředu.

Celý článek

Pro získání hypotéky budete potřebovat vlastní prostředky

Pokud plánujete nové bydlení financované hypotečním úvěrem nezapomínejte, že v současné době banky chtějí, aby klient částečně disponoval vlastními prostředky. Jak na to?

Celý článek

Chcete, aby Vaše peníze vydělávaly?

Přemýšlíte nad různými možnostmi rozšiřování svého bohatství? Proč využít stabilní a ziskovou oblast investice do nemovitostí? Nabízím další z možností.

Celý článek

Přednášel jsem na Jihočeské univerzitě

Dostal jsem možnost studenty předmětu oceňování nemovitostí na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích seznámit s aktuálními informacemi na finančním trhu a přiblížit jim průběh procesu financování nemovitostí, práci finančního poradce a rozšířit finanční povědomí.

Celý článek

ČNB ukončila intervence. Úroky porostou

ČNB ukončila intervence na devizovém trhu a uvolnila českou korunu. Bezprostřední reakcí bylo posílení koruny. Ukončení kurzového závazku ale zvýší úrokové sazby. I hypotečních úvěrů.

Celý článek

Kontakt

Kancelář Tábor

Jeronýmova 1894
390 02 Tábor

Kancelář Praha

Pobřežní 224/20
186 00 Praha 8 - Karlín

Kancelář České Budějovice

K.Světlé 2555
370 04 České Budějovice