Reference mých klientů. Finanční poradce Lukáš Hanzlík

Lukáš Hanzlík

Ing. Lukáš Hanzlík

Více jak 5 let spravuji svým klientům jejich finance. Mou vizí není kvantita, ale kvalita a lidský přístup na profesionální úrovni. Mým dlouhodobým cílem je zvýšit finanční gramotnost a pomáhat klientům plnit jejich krátkodobé i dlouhodobé cíle a sny.


Domluvit schůzku

Reference

Uspořil mi značnou část peněz na smlouvách povinného ručení.

Bc. Martin Berka

Po zkušenosti s několika předchozími poradci musím hodnotit pana Hanzlíka jako profesionála na velmi vysoké úrovni. Dokáže vhodně pracovat se všemi mými záměry a smlouvami a hlavně mi dokáže vydělávat peníze

Martina Nováková

Profesionální přístup a velmi kvalitní práce na vysoké úrovni. Dokázal mi ušetřit mnoho peněz. Vše co bylo slíbeno, bylo splněno.

Lukáš Mrkvička

Lukáš Hanzlík je velmi ochotný, spolehlivý a pracovitý. Jeho služby mohu vřele doporučit.

Hana Mikolášová

Lukáš je velice profesionální. S produkty, které nám zajistil, jsme velice spokojeni.

Manželé Bouškovi

Velice profesionální přístup a rychlé jednání. Vždy jsme byli s panem Inženýrem jako poradcem spokojeni.

Jakub Imrich, Ing. Kristýna Kovářová

Pan Lukáš Hanzlík je velice profesionální, a ochotně mi zodpověděl veškeré mé dotazy. Navíc mi dokázal velmi dobře zhodnotit mé peníze. Pana Hanzlíka mohu doporučit a těším se na další spolupráci.

Bc. Andrea Smržová

Společnost TELESPOJ, s.r.o. je s prací pana Lukáše Hanzlíka velmi spokojena. Zejména oceňuje jeho profesionální přístup a způsob jednání, trpělivost při obtížnějším způsobu změn stávajících smluv, včetně poskytnutí podkladů.

Ing. Stanislav Suchomel - Telespoj

U pana Hanzlíka oceňuji nejvíce vysoce profesionální, časově flexibilní přístup, odborný přehled a osobní aktivitu při řešení investic a dalších finančních služeb.

Mgr. Petra Makovcová

Velmi rychle a kvalitně vyřešil naše financování nemovitosti, vyjednal nejnižší sazbu a vyřídil veškeré dokumenty a podklady.

Veselých

Pan Lukáš Hanzlík je mimo jiné výborný investiční specialista, který nám již řadu let dokáže zhodnocovat finanční prostředky.

Novotných

Kontakt

Kancelář Tábor

Jeronýmova 1894
390 02 Tábor

Kancelář Praha

Pobřežní 224/20
186 00 Praha 8 - Karlín

Kancelář České Budějovice

K.Světlé 2555
370 04 České Budějovice